KONST / Litografier / Färglitografi 5646445
nr 564 6445
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Färglitografi , Richard Ryan, Stadsmotiv med kvinna 128/250, 75x52
Kondition: mindre krackeleringar
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 februari 2009
2/2 15:16:06
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan